Otwarcie swojego gabinetu lekarskiego jest ogromnym przedsięwzięciem wymagającym doskonałej organizacji. Jednym z ostatnich etapów przygotowań do rozpoczęcia pracy na własny rachunek jest skompletowanie uniformów dla siebie i pracowników. Podstawowym elementem stroju każdego medyka są bluzy z krótkim i długim rękawem. Dzisiaj weźmiemy pod lupę modele dla kobiet. Jakie bluzy medyczne damskie warto zakupić dla siebie i swojej załogi? Sprawdź!

Nowoczesne bluzy medyczne damskie – komfort w trudnych warunkach

Bluzy medyczne damskie są barierą dla patogenów roznoszonych przez pacjentów. Każdy medyk, w trosce o swoje bezpieczeństwo, powinien często zmieniać odzież i prać ją w odpowiednich warunkach. Jeśli nie chcesz, aby komplet nowych ubrań stracił swoje kolory i kształt po kilku praniach, wybierz wysokiej jakości modele z bawełny z dodatkiem elastanu albo poliestru. Tego typu materiał będzie przewiewny, miękki w dotyku i przyjazny skórze, a jednocześnie odporny na wysoką temperaturę i mocne detergenty.  Zadbaj o to, aby każda osoba pracująca w gabinecie otrzymała strój o kroju pasującym do budowy anatomicznej. Zbyt opięte ubrania będą krępować ruchy i powodować dyskomfort, a zbyt obszerne – utrudniać wykonywanie niektórych czynności i niekorzystnie się prezentować.

Modne fasony dla profesjonalistów

Pamiętaj o tym, że każdy pracownik jest wizytówką Twojej marki. Z tego względu bluzy medyczne damskie i inne elementy tworzące kompletny strój powinny być nie tylko funkcjonalne, ale również eleganckie. Odzież medyczna proponowana przez uznanych, idących z duchem czasu producentów łączy w sobie funkcjonalność z modnym wzornictwem. Kolorowe tkaniny, ciekawe kroje subtelnie podkreślające sylwetkę i naszywki z logo firmy pozwalają każdemu pracownikowi poczuć się wyjątkowo.