Nie od dziś wiadomo, że w każdej wakacyjnej torbie musi się znaleźć wygodny, oryginalny, efektowny strój kąpielowy. Panie zazwyczaj bardzo długo szukają odpowiedniego modelu, gdyż zależy im, by wyglądać w nim perfekcyjnie. Jakie kostiumy kąpielowe warte są uwagi, a jakich koniecznie panie muszą unikać? Na te oraz na wiele więcej pytań odpowiedzi znajdują się poniżej.

Dwuczęściowy, kolorowy strój kąpielowy

Jeszcze do niedawna w społeczeństwie istniał pogląd, iż kostiumy kąpielowe dwuczęściowe najlepiej wyglądają na paniach bardzo szczupłych. Producenci strojów jednak udowodnili, iż w takim kostiumie każda kobieta (nawet ta posiadająca okrąglejsze kształty) może prezentować się świetnie. Wystarczy bowiem postawić na model, który posiada figi z podwyższonym stanem lub większy biustonosz bez jakichkolwiek dodatków – wówczas w takim stroju każda z kobiet wygląda seksownie.

Panie, które nie chcą z każdym sezonem kupować nowego stroju, powinny wybrać model uniwersalny, wszechstronny, w jednolitym kolorze. Czarny, biały, czerwony, zielony lub granatowy strój kąpielowy to zawsze strzał w dziesiątkę, więc taki model bezapelacyjnie każda kobieta powinna mieć w swojej szafie.

Gdzie kupić modne kostiumy kąpielowe?

Tak naprawdę nie trzeba wydawać fortuny na efektowny strój. Można udać się choćby do popularnej sieciówki odzieżowej, gdyż tam w okresie wakacyjnym można kupić naprawdę ciekawe bikini w rozsądnej cenie.

Gdy paniom zależy jednak na stroju od znanej, sprawdzonej marki, to warto poczekać do końca wakacji. W tym czasie bowiem na stroje kąpielowe pojawiają się liczne promocje. Wówczas można natrafić na model przeceniony nawet o 50% lub 70%.

Stój szyty na miarę

Wiele sklepów z bielizną i strojami kąpielowymi pozwala klientom samodzielnie skompletować swój wymarzony strój. Można więc osobno kupić górę, jak i dół stroju. Takie rozwiązanie jest szczególnie wygodne dla pań, które posiadają niestandardowe rozmiary. Zdarzają się kobiety z dużym biustem i z bardzo wąskimi biodrami, którym trudno kupić strój w standardowym rozmiarze.

W internecie można także zamówić strój kąpielowy pod siebie. Podając dokładne wymiary oraz wszystkie szczegóły (takie jak kolor, wzór, rodzaj biustonosza, rodzaj majtek) producenci stworzą idealny model dla klientki. Z tego rozwiązania korzysta coraz więcej pań, gdyż dzięki niemu mogą one cieszyć się naprawdę świetnym strojem, który będzie idealnie pasował do ich figury i stylu. Taki kostium na pewno będzie im służył przez wiele lat, gdy producenci starają się wówczas stworzyć paniom klasyczny model.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kostiumy kąpielowe.